Think with Google Think with Google
Czerwcowa lista najchętniej oglądanych reklam w YouTube obfituje w kreacje nawiązujące do sportu, które nawet po zakończeniu Euro 2016 wciąż cieszą się popularnością. Na pierwszym miejscu znalazła się wpadająca w ucho reklama T-Mobile z Kotem i Lewandowskim – spierają się oni, który z nich ma najlepszą sieć. Nike postawiło na świetnie opowiedzianą historię nieoczekiwanej zamiany ról między Cristiano Ronaldo a kochającym piłkę nożną chłopcem. Czy obaj będą mieli tyle determinacji, żeby wspiąć się na swoje wyżyny? Ostatnie miejsce na podium zajęła reklama OLX, w której zespół T-raperzy znad Wisły uczy, jak w bezpieczny sposób dokonywać zakupów na platformie OLX.pl. Czwarte miejsce zajęła reklama Playa z Margaret w roli głównej, zachęcająca do rejestracji swojego numeru telefonu. Zestawienie zamyka piosenka promująca akcję Mam Moc marki Actimel, w której jej ambasador, Maciej Stuhr, radzi, jak dotrwać do piątku.
1

Robert Lewandowski (Lewy) i Tomasz Kot, T-Mobile. Najlepsza sieć! 45 sek

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

T-Mobile
2

Nike Football Presents: The Switch ft. Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Anthony Martial & More

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Nike
3

OLX.pl prezentuje: T-raperzy znad Wisły - Rady nie od parady

Agencja kreatywna

Dom mediowy

  • Zakup mediów:
  • OLX

Marka

OLX
4

Tak jak Margaret zarejestruj swój numer w Play na Kartę

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Play
5

Stay Strong Brothers - Piątello

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Actimel

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem