Think with Google Think with Google
Kwietniowa lista najchętniej oglądanych reklam jest zdominowana przez kreacje stworzone specjalnie dla YouTube. W dwóch pierwszych możemy zobaczyć, co wyjdzie z połączenia Tymbarka oraz trzech YouTuberów: Banshee, Jasia Dąbroskiego oraz SKKF-a, którzy bawią, inspirują i dzielą się doświadczeniami z widzami. Na pierwszym miejscu znalazł się film pokazujący ulubione prima aprilisowe żarty vlogerów. Zobacz, czy zdołają Cię zaskoczyć. Na kolejne miejsce podium trafił film promujący współpracę pomiędzy YouTuberami a Tymbarkiem, stanowiący zajawkę kanału. Kolejne dwa miejsca należą do charytatywnej kampanii Allegro promującej mini serial „Mafia w sieci”. Sympatyczni mafiozi, grani m.in. przez Piotra Cyrwusa i Krzysztofa Kiernszowskiego, są zmuszeni do działalności charytatywnej w zamian za skrócenie wyroku. Zamierzają zatem zostać YouTuberami i wesperzeć fundację Miasto kotów poprzez „hajs z YouTuba”. Ciekawi Cię, jakie mają pomysły na utworzenie więziennego kanału, który ma szybko zyskać popularność? Jeśli tak – zobacz kolejne odcinki. Ranking zamyka reklama Nju Mobile, w zabawny sposób pokazująca, że tylko Nju jest w stanie znieść abonament.
1

#02 Żarty Prima Aprilis z Banshee, Jasiem i SKKF | Studio Tymbark

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Tymbark
2

#01 Nasze nowe studio - ZAPRASZAMY! | Studio Tymbark

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Tymbark
3

Mafia w sieci "Więzienna micha" - odcinek 1

Agencja kreatywna

Dom mediowy

  • Allegro Performance Marketing Team

Marka

Allegro
4

Mafia w sieci "Łydka jak drewutnia" - odcinek 2

Agencja kreatywna

Dom mediowy

  • Allegro Performance Marketing Team
5

Nju mobile: siatkarze tego nie zniosą

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Nju Mobile

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem