Think with Google Think with Google
Lipcowa lista najchętniej oglądanych reklam w YouTube, podobnie jak czerwcowa, jest zdominowana przez kreacje sportowe. Z tej tematyki wyłamuje się tylko kreacja z miejsca pierwszego, czyli utrzymana w konwencji filmu akcji reklama Fanty. Zobacz, czy grupa YouTuberów poradzi sobie z wyzwaniem przejęcia skarbu oraz co będzie się za nim kryło. Drugie miejsce zajęła niecodzienna w swojej koncepcji reklama Castrol Edge. Zobaczymy w niej, jak mistrz wyścigów samochodowych poradzi sobie w wyścigu z... samym sobą. Ostatnie miejsce na podium zajęła reklama T-Mobile z Kotem i Lewandowskim, która cieszy się niesłabnącą oglądalnością również w kolejnym miesiącu. Na popularności nie traci też historia zamiany Cristiano Ronaldo z kochającym piłkę nożną chłopcem, która zajmuje czwarte miejsce w rankingu. Na ostatnim miejscu w czołowej piątce znalazła się reklama Rexony, pokazująca pracę zespołu na padoku w czasie trwania wyścigu Formuły 1.
1

Nowa Fanta z Kaiko, Stuu, Angeliką, Jeremim, Marcinem, Sylwią Lipką i Sylwią Przybysz!

Agencja kreatywna

  • MediaCom Beyond Advertising w kooperacji z Nathaniel Czarnecki i Tadeusz Kieniewicz

Dom mediowy

2

Castrol EDGE Clone Rival – Koenigsegg One:1

Agencja kreatywna

Dom mediowy

3

Robert Lewandowski (Lewy) i Tomasz Kot, T-Mobile. Najlepsza sieć! 45 sek

Agencja kreatywna

Dom mediowy

4

Nike Football Presents: The Switch ft. Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Anthony Martial & More

Agencja kreatywna

Dom mediowy

5

Rexona Williams Racing

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem