Think with Google Think with Google
Listopadowy ranking otwiera bożonarodzeniowa kampania Coca-Coli, w której Margaret przypomina nam śpiewająco, że „Coraz bliżej Święta”. Na drugim miejscu zwiastun Black Ops III – komputerowej gry akcji z serii Call of Duty. Obejrzyj zwiastun i przekonaj się sam, co robi w nim modelka Cary Delevingne. Tuż za nim, w ramach projektu „Legendy polskie”, Allegro przedstawia film SMOK. Zobacz, jak potworny Adolf Kamczatkov zastrasza mieszkańców Krakowa. Kolejne dwa miejsca należą do linii lotniczych. W pierwszym spocie Emirates udostępnia skrupulatnie wyreżyserowany pokaz lotniczy największego na świecie samolotu pasażerskiego i przelatujących wzdłuż niego dwóch pilotów Jetman z plecakami odrzutowymi, a na zakończenie Turkish Airlines życzy miłego lotu z gwiazdami koszykówki Euroleague w slow motion.
1

Coraz bliżej Święta - Margaret ft. The Voice of Poland 2015 Finalists | Coca-Cola #PodarujRadosc

Agencja kreatywna

Dom mediowy

2

Oficjalny aktorski zwiastun Call of Duty®: Black Ops III - "Seize Glory"

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Call of Duty
3

Legendy Polskie. Film SMOK. Allegro

Agencja kreatywna

Dom mediowy

  • Allegro Performance Marketing Team

Marka

Allegro
4

Emirates: #HelloJetman

Marka

XDubai
5

Turkish Airlines Euroleague | Enjoy the Flight

Marka

Turkish Airlines

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem