Think with Google Think with Google
Listę w lutym otwiera spot linii lotniczych Turkish Airlines prezentujący nowy kierunek swoich lotów – Gotham City. Film promocyjny na pewno przekona Cię do odwiedzenia tego miasta, mimo że jest ono fikcyjne. Drugie miejsce zajmuje Princessa, która postanowiła pokazać przechodniom, że chwila przyjemności może ich spotkać dosłownie wszędzie. Na podium znajdziemy także Dawida Podsiadło, który śpiewająco reklamuje darmową opcję korzystania z serwisu muzycznego TIDAL dla klientów sieci Play. Na czwartym miejscu Alivia – Fundacja Onkologiczna ze spotem bazującym na idei, że pieniądze są amunicją, której chorzy potrzebują, aby każdego dnia walczyć o swoje życie. Ranking zamyka Rossmann, który inspiruje miłością do piękna: na dwie, a najlepiej #na4rece.
1

Fly to Gotham City with Turkish Airlines!

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Turkish Airlines
2

Przystanek Princessa

Dom mediowy

Marka

PRINCESSA
3

Dobre brzmienie z Dawidem Podsiadło tylko w Play

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Play
4

Wojna z rakiem

Marka

Alivia - Fundacja Onkologiczna
5

Inspiruje nas miłość | #na4rece | Rossmann

Agencja kreatywna

  • Rossmann

Dom mediowy

  • Rossmann

Marka

Rossmann PL

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem