Think with Google Think with Google
Marcową listę najchętniej oglądanych przez polskich internautów reklam otwiera kampania T‑Mobile. Kinga Preis i Tomasz Kot śpiewająco przedstawiają swoje doświadczenia związane z szybkim internetem w T‑Mobile, który „jest po prostu the best”. Na kolejnych miejscach podium plasują się dwie reklamy marki Carrefour, które przypadną do gustu nie tylko frankofilom. Sprawdź, co sprowadziło do Polski wybitnego francuskiego wodza, jaka jest jego sekretna misja oraz jakimi zasadami zamierza kierować się podczas swojego pobytu. Kolejne miejsce należy do kampanii mebli Black Red White, która pokazuje, iż dzięki marcowej promocji można spełnić swoje marzenia o idealnym wnętrzu. Ranking zamyka kampania marki Rockwool, czyli test ognia przeprowadzony na kaskaderze ubranym w strój wykonany z wełny skalnej tejże marki. Reklama dostarcza wielu emocji, jednak radzimy nie próbować tego w domu.
1

Hit od T-Mobile. Internet w najlepszej sieci! (Kinga Preis i Tomasz Kot)

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

T-Mobile
2

Cesarz zarządza: wyższość najniższych cen

Dom mediowy

Marka

Carrefour
3

Cesarz zarządza: zawsze najwyższa jakość

Dom mediowy

Marka

Carrefour
4

1000 mebli i dodatków do 30% taniej oraz 30 rat 0% na cały asortyment!

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Black Red White
5

Wełna skalna ROCKWOOL kontra miotacz ognia!

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Rockwool

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem