Think with Google Think with Google
Październikowy ranking najchętniej oglądanych reklam na polskim YouTube został zdominowany przez globalną kreatywność. Listę otwiera dość specyficzna prezentacja produktu Squatty Potty, na kolejnej pozycji znalazła się Jennifer Aniston w poszukiwaniu prysznica, a ranking zamyka romantyczna historia Sarah i Juana opowiedziana przez markę Extra. Tuż za podium Q&A z Elą z kanału Yes!tem kobietą, a zaraz za nią – Boeing przedstawia najlżejszą konstrukcję metalową.
1

This Unicorn Changed the Way I Poop - #SquattyPotty

Agencja kreatywna

Marka

Squatty Potty :)
2

Emirates A380 featuring Jennifer Aniston

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Emirates
3

Extra Gum: The Story of Sarah & Juan

Agencja kreatywna

Marka

Extra Gum
4

Q&A #20

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Yes!tem kobietą
5

Boeing: Lightest. Metal. Ever.

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Boeing

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem