Think with Google Think with Google
Pierwsze miejsce na liście najbardziej popularnych reklam oglądanych w październiku zajęła kreacja T-Mobile. Cleo, w rytmie swojej najnowszej piosenki „Mi-Sie”, zaprezentowała korzyści wynikające z zarejestrowania numeru telefonu. Na drugim miejscu znalazła się reklama Biedronki promująca Gang Świeżaków, czyli kolorowych maskotek o kształtach owoców i warzyw, które zachęcają dzieci do zdrowego odżywiania. Kolejne trzy miejsca należą do reklam Kuchni Lidla, powstałych we współpracy z czterema inspirującymi kucharzami. Każdy z nich reprezentuje inny styl gotowania: począwszy od przepisów dla początkujących, poprzez zdrowe jedzenie i porady dla zniechęconych kucharzy, a na deserach skończywszy. Miłego oglądania (i gotowania)!
1

T-Mobile & Cleo - Moc korzyści w T-Mobile na kartę! Zarejestruj numer już dziś!

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

T-Mobile
2

Gang Świeżaków w Biedronce – więcej punktów z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka

Agencja kreatywna

  • Duda Polska

Dom mediowy

Marka

Biedronka
3

ŁATWY PRZEPIS na spaghetti carbonara od ✦ DG ✦

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Lidl
4

Witajcie w NOWEJ Kuchni Lidla! ✦ Okrasa ✦ Małecki ✦ Paruzel ✦ DG

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Lidl
5

3 FIT dania dla ✦ STYLIZACJE TV ✦ od Kingi Paruzel

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Lidl

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem