Think with Google Think with Google
Sierpniowy ranking otwiera reklama FIFA16, w której dwie piłkarskie ikony testują nowy tryb gry. Drugie miejsce zajmuje spot firmy odzieżowej DC Shoes, a w nim australijski kaskader-motocyklista jeździ po falach Tahiti. Podium zamyka – w teaserowej odsłonie nowej kampanii reklamowej Lidla – Karol Okrasa, który stara się być dziennikarzem. Za nim Johnson & Johnson z kolejnym odcinkiem z serii Yes!tem kobietą. Na zakończenie reklama Lidla promującego swoją sierpniową ofertę.
1

FIFA 16 Ultimate Team - FUT Draft

Dom mediowy

Marka

EA SPORTS Polska
2

DC SHOES: ROBBIE MADDISON'S "PIPE DREAM"

Marka

DC Shoes
3

Zostałem dziennikarzem. Karol Okrasa.

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Okrasa TV
4

Ochrona podczas snu #13

Agencja kreatywna

  • Johnson&Johnson

Dom mediowy

Marka

Yes!tem kobietą
5

KURTKI SOFTSHELL DLA CAŁEJ RODZINY - OFERTA PROMOCYJNA LIDLA

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Lidl Polska

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem