Think with Google Think with Google
Sierpniową listę najchętniej oglądanych reklam w YouTube otwiera kreacja KFC. Pokazuje ona, że są na świecie rzeczy, którym zawsze pozostajemy wierni. Filmik wywołuje uśmiech nie tylko na twarzach amatorów rozkosznych psiaków. Na drugim miejscu znalazła się utrzymana w konwencji filmu akcji reklama Fanty, która wygrała nasze zestawienie w poprzednim miesiącu. Kolejne dwa miejsca należą do reklamy ING Banku. Kreacje te przekonują, że jedno słowo może zmienić wszystko. Jeśli jesteście ciekawi, jakie to słowo oraz co potrafi zmienić, zobaczcie reklamy poniżej. Ostatnie miejsce w rankingu zajął film z kanału „Jestem Mamą” prowadzonego przez markę o.b. Jest to instrukcja dla mam, jak rozmawiać z córką, gdy ta staje się kobietą. Miłego oglądania!
1

KFC The Original Zinger Burgers

Dom mediowy

  • Media Direction OMD

Marka

KFC
2

Nowa Fanta z Kaiko, Stuu, Angeliką, Jeremim, Marcinem, Sylwią Lipką i Sylwią Przybysz!

Agencja kreatywna

  • MediaCom Beyond Advertising w kooperacji z Nathaniel Czarnecki i Tadeusz Kieniewicz

Dom mediowy

Marka

Fanta
3

Łódka - "Moje" zmienia wszystko

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

ING Bank
4

Pszczoły - "Moje" zmienia wszystko

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

ING Bank
5

Instrukcja obsługi pierwszej miesiączki #6

Agencja kreatywna

  • O.B

Marka

O.B

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem