Think with Google Think with Google
Styczniowy ranking otwiera spot koncernu Mattel wprowadzający do swojej oferty lalki Barbie o różnych gabarytach. „To fajnie, że ludzie różnią się wyglądem” – zobacz jak projektanci figurek opowiadają o tym, jak ważna jest różnorodność również w dziecięcym świecie. Drugie miejsce zajęła reklama urządzeń przenośnych Samsung Electronics. Dowiedz się, jak zawodniczka mieszanych sztuk walki, MMA, Joanna Jędrzejczyk walczy, by „Zostać legendą”. Podium zamyka spot Snickersa z serii „Głodny nie jesteś sobą”. Sprawdź, jak bardzo jest Gient Ka Noga Jasia Fasoli. Tuż za, Margaret reklamuje śpiewająco darmową opcję korzystania z serwisu muzycznego TIDAL dla klientów sieci Play. Na zakończenie spot tejże sieci telekomunikacyjnej wspierający 24. finał WOŚP.
1

Ewolucja Barbie | Barbie

Agencja kreatywna

Marka

Barbie
2

Samsung | Joanna Jędrzejczyk | Zostań legendą

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Samsung
3

Lekcja Ninjutsu – Gient Ka Noga

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Snickers
4

Razem z Margaret słuchaj muzyki z TIDAL za darmo!

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Play
5

To już 24. Finał WOŚP :) Chcesz pomóc? Zagraj w grę!

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Play

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem