Think with Google Think with Google
Wrześniowy ranking otwiera FIFA 16 z nowym polskim komentarzem. Przekonaj się, jak sprawdzili się w roli komentatorów Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Na drugim miejscu poradnik Fanty o tym, jak ustrzelić perfekcyjne selfie. Dowiedz się, co mają do powiedzenia na ten temat profesjonaliści. Kolejne wideo należy do nowozelandzkiej spółki energetycznej, Energy Online, która stworzyła mówiącą kołatkę do drzwi. Sprawdź, co się dzieje, gdy się się nią zastuka — obejrzyj klip do końca, by zobaczyć mistrzowskie zakończenie. Tuż za podium wideo o historii Google: przypomnij sobie, jak ewoluowała oferta firmy przez ostatnie 17 lat. A na zakończenie, już po raz kolejny w rankingu, Ela wraz z Johnson&Johnson opowiada o tym, co żadnej kobiecie nie jest obce.
1

FIFA 16 – nowy polski komentarz

Dom mediowy

Marka

EA SPORTS Polska
2

Mistrzowie selfie – Konkurs #FantaSelfie

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Fanta
3

Door knocking is so last century. See how we got rid of them.

Agencja kreatywna

Marka

Energy Online
4

Google, evolved

Agencja kreatywna

Marka

Google
5

Jak zadbać o cerę #16

Agencja kreatywna

  • Johnson&Johnson

Dom mediowy

Marka

Yes!tem kobietą

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem