Think with Google Think with Google
Na pierwszym miejscu wrześniowej listy najchętniej oglądanych reklam na YouTube znalazła się kreacja, która może spodobać się nie tylko fanom motoryzacji. W reklamie Porsche Panamera emocje związane z prowadzeniem samochodu zostały podkreślone przejmującą muzyką klasyczną, która doskonale komponuje się się kreacją. Na drugim miejscu znalazła się ponownie reklama ING Banku, która przekonuje, jak duże znaczenie ma słowo “moje”. Trzecie miejsce zajął laureat poprzedniego zestawienia, czyli reklama KFC pokazująca, że są na świecie rzeczy, którym zawsze pozostajemy wierni. Czwarte miejsce należy do Orange i utrzymanej w konwencji średniowiecza kampanii „zarejestruj numer” ze znanymi YouTuberami w rolach głównych. Jest to bardzo intrygująca koncepcja, a twórcy zachęcają, żeby oglądać kolejne odcinki „Historii na kartę” i z zapartym tchem śledzić zakulisowe intrygi, burzliwe romanse i walkę o władzęi. Ostatnie miejsce zajęła kampania społecznościowa miasta Warszawy prezentująca eko-sztuczki oraz edukująca w kwestii zanieczyszczenia świetlnego.
1

Porsche Panamera - Odwaga. To, co wyróżnia zwycięzców.

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

Porsche
2

Łódka - "Moje" zmienia wszystko

Agencja kreatywna

Dom mediowy

Marka

ING Bank Śląski
3

KFC The Original Zinger Burgers

Dom mediowy

  • Media Direction OMD

Marka

KFC
4

ORANGE - Historie na kartę: Zdążyć przed wiosną

Agencja kreatywna

Dom mediowy

  • Initiative Media Warszawa

Marka

Orange
5

Nie świeć nie śmieć

Dom mediowy

Czym jest YouTube Ads Leaderboard?

YouTube Ads Leaderboard to zestawienie reklam najchętniej oglądanych przez polskich internautów. Ranking 5 filmów jest ustalany w oparciu o najważniejsze dane pokazujące zaangażowanie użytkowników — liczbę obejrzeń w Polsce oraz procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego. Zestawienie przygotowywane jest co miesiąc przez polski zespół YouTube i dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji Rozumiem