Google Analytics zapewnia skuteczne mobilne i internetowe rozwiązanie analityczne, które można zastosować w całej firmie. Najlepsze w branży narzędzia są łatwe w obsłudze i dostarczają osobom odpowiedzialnym za podejmowanie decyzji informacje, których potrzebują do poprawy skuteczności oraz ROI swoich inicjatyw marketingowych i online.

Nasze rozwiązania

Pomiar i atrybucja w wielu kanałach

Dowiedz się, które kanały marketingowe przyciągnęły klientów do Twojej witryny i w jaki sposób weszli oni w interakcję z marką przed zakupem lub konwersją. Zrób głębszą analizę, korzystając z modelu atrybucji, aby przypisać wartość do każdego kanału marketingowego.


Analityka sieci społecznościowych

Internet to miejsce społecznościowe, a Google Analytics mierzy skuteczność Twoich programów w mediach społecznościowych. Możesz analizować, jak użytkownicy korzystają z funkcji udostępniania w Twojej witrynie (np. za pomocą przycisku Google +1) i poszukują treści na różnych platformach.


Analityka ruchu mobilnego

Google Analytics pomaga zmierzyć wpływ ruchu mobilnego na Twoje witryny, treści i firmę. Jeśli tworzysz aplikacje mobilne, Google Analytics oferuje pakiety Software Development Kit na urządzenia z iOS i Androidem.


Remarketing i analityka reklam

W pełni wykorzystaj możliwości, jakie dają reklamy, łącząc aktywność w witrynach ze skutecznością reklam społecznościowych, mobilnych i displayowych. Uzyskuj szczegółowe dane o skuteczności działań reklamowych i korzystaj z remarketingu, by udostępniać odpowiednie reklamy użytkownikom internetu.


Google Analytics Premium

Google Analytics Premium zapewnia więcej danych, elastyczność i wsparcie przez całą dobę. Google Analytics to skuteczność i łatwość obsługi, a także dodatkowe funkcje, które pozwolą w pełni wykorzystać możliwości tej usługi. Wszystko to dostaniesz za jedną przewidywalną, zryczałtowaną roczną opłatę.


Analityka treści i Eksperymenty

Sprawdź, które treści w Twojej witrynie dają Ci największe korzyści, korzystając z raportów i eksperymentowanie z treścią stron w Google Analytics. Zobacz, jak często użytkownicy odwiedzają poszczególne strony, jak długo na nich zostają i jak często dokonują konwersji. Eksperymentuj, by poprawić współczynnik konwersji.


Więcej informacji o Google Analytics znajdziesz na http://www.google.com/analytics/.