Poznaj sieć reklamową Google – największą globalną sieć o ogromnym zasięgu. Reklamy displayowe Google pozwalają skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej znajdować odbiorców, docierać do nich i kontaktować się z nimi na wszystkich urządzeniach i platformach medialnych. Umożliwiają to skuteczne narzędzia kierowania na miejsca docelowe, kierowania kontekstowego i na grupę docelową.

The Google Display Network

Co to jest?

Sieć reklamowa Google jest największą globalną siecią reklamową, która dociera do ponad 90% użytkowników internetu na całym świecie. Co miesiąc reklamy wyświetlają się w niej ponad bilion razy miliardowi użytkowników. Duży wybór elastycznych formatów reklam pozwala przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, gdziekolwiek się znajdują. Nasze skuteczne kierowanie na miejsca docelowe, kierowanie kontekstowe i na grupę docelową pomaga znajdować odbiorców, docierać do nich i się z nimi kontaktować.

Dlaczego warto z niej korzystać?

Możesz łatwo rozszerzać kampanie na różne urządzenia i docierać do określonych odbiorców w całym internecie. Sieć reklamowa Google oferuje narzędzia i zasięg, dzięki którym dobrze wykorzystasz każdą złotówkę, bez względu na to, czy Twoje cele dotyczą sprzedaży czy budowania świadomości marki oraz czy Twoja firma jest lokalna, regionalna czy globalna.

Szczegóły

  • Docieraj do klientów we właściwym czasie na różnych urządzeniach, w tym na komórkach, tabletach i komputerach
  • Promuj swoją markę, korzystając z różnych formatów reklam budujących zaangażowanie
  • Twórz popyt, umieszczając swoje reklamy w miejscach, które przeglądają docelowi odbiorcy
  • Optymalizuj działania marketingowe ręcznie lub automatycznie – nasze narzędzia pomogą Ci osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Więcej informacji o oferowanych usługach znajdziesz na http://www.google.pl/adwords/displaynetwork/.
Zacznij już dziś – skontaktuj się z przedstawicielem Google.