DoubleClick Digital Marketing (DDM) to zintegrowana platforma technologii reklamowej, która pozwala agencjom i reklamodawcom tworzyć i rozwijać skuteczne kampanie marketingu cyfrowego i nimi zarządzać. DDM łączy światowej klasy rozwiązania, aby umożliwić kupującym całościowe tworzenie kampanii w wielu kanałach.

Usługi DoubleClick Publisher to rozwiązania do zarządzania zasobami reklamowymi i wyświetlania reklam przeznaczone dla firm, które tworzą i sprzedają reklamy online. Usługi DoubleClick są podstawą działalności reklamowej online dla najlepszych na świecie wydawców i twórców aplikacji. Dzięki naszej znajomości rozwiązań z zakresu wyświetlania reklam oraz zarządzania wynikami i zasobami reklamowymi usługi DoubleClick pomagają klientom łatwiej i skuteczniej realizować cyfrową strategię medialną.

Nasze rozwiązania

DoubleClick Campaign Manager (DCM)

DoubleClick Campaign Manager (DCM) to rozwiązanie do wyświetlania reklam i zarządzania nimi, które pomaga agencjom i reklamodawcom zarządzać wieloma programami reklamy cyfrowej. DFA usprawnia planowanie, dystrybucję, kierowanie, wyświetlanie, optymalizację i raportowanie. Jest podstawową platformą do zarządzania reklamą cyfrową DoubleClick dla reklamodawców i obejmuje DoubleClick Search, DoubleClick Rich Media i DoubleClick Ad Exchange. Te rozwiązania pomagają agencjom i marketerom przygotować nawet najbardziej zaawansowane strategie reklamowe online.


DoubleClick Bid Manager

DoubleClick Bid Manager to platforma DSP (demand-side platform) nowej generacji firmy Google. Program DoubleClick Bid Manager zbudowany na globalnej infrastrukturze Google i w pełni zintegrowany z DoubleClick Digital Marketing odwzorowuje zautomatyzowane zakupy, aby umożliwić agencjom i marketerom skuteczniejszy i sprawniejszy zakup mediów displayowych z pojedynczej platformy w różnych programach wymiany ruchu w czasie rzeczywistym.


DoubleClick Rich Media

DoubleClick Rich Media to kompleksowy system do tworzenia reklam rich media, zarządzania nimi i generowania raportów. Ułatwia realizację innowacyjnych i skutecznych kampanii online, które w pełni wykorzystują interaktywność i format wideo.


DoubleClick Search

DoubleClick Search to rozwiązanie stworzone na infrastrukturze Google i natywnie zintegrowane z platformą DoubleClick Digital Marketing. Umożliwia szybsze i łatwiejsze zarządzanie dużymi kampaniami w sieci wyszukiwania w Google AdWords, Microsoft adCenter i Yahoo Search Marketing.


DoubleClick Studio

DoubleClick Studio to narzędzie, za pomocą którego agencje kreatywne i mediowe tworzą jednostki reklamowe DoubleClick Rich Media i nimi zarządzają. Pomaga agencjom kreatywnym usprawniać procesy rich media i kontrolować czas realizacji. Agencje mediowe i marketerzy korzystający z DoubleClick for Advertisers mogą skrócić czas spędzany na dystrybucji i zarządzaniu reklamami rich media, jeśli współpracują z agencjami kreatywnymi, które używają DoubleClick Studio.


Aby dowiedzieć się więcej o DoubleClick Digital Marketing, wejdź na stronę http://www.google.pl/doubleclick/advertisers/.


DoubleClick for Publishers (DFP)

DoubleClick for Publishers (DFP) to wszechstronne rozwiązanie do wyświetlania reklam, które pomaga wydawcom zwiększyć skuteczność przy minimalnych kosztach. Zapewnia wydajne procedury dystrybucji, możliwość zarządzania zasobami reklamowymi i prognozowania, optymalizację przychodów oraz szczegółowe raportowanie. Dzięki temu wydawca ma do dyspozycji wszechstronne narzędzie do dostarczania reklam i optymalizacji przychodów we wszystkich cyfrowych zasobach reklamowych. DFP można łatwo dostosować do modułów platformy, aby sprostać obecnym i przyszłym potrzebom reklamowym wydawcy.


DoubleClick Ad Exchange (AdX)

DoubleClick Ad Exchange (AdX) umożliwia wydawcom pełne wykorzystanie każdego wyświetlenia w sieci reklamowej w dowolnym kanale. To jedyna platforma Ad Exchange, która oferuje dostęp w czasie rzeczywistym do każdego większego źródła, włączając sieć reklamową Google. Dodatkowo program Ad Exchange jest zintegrowany z platformą wyświetlania reklam DFP, co ułatwia wydawcom uzyskanie jak największych korzyści z każdego wyświetlenia.


Więcej informacji o DoubleClick Digital Marketing for Publishers można znaleźć na http://www.google.com/doubleclick/publishers/.