Z naszych danych wynika, że zwiększanie łącznej liczby widocznych wyświetleń reklam poprawia skuteczność reklam w witrynach i aplikacjach oraz wpływa na satysfakcję reklamodawców. Aby pomóc wydawcom i deweloperom aplikacji zwiększać szanse, że ich reklamy zostaną zarejestrowane jako widoczne, rozpoczynamy pięcioczęściowy „Przewodnik po widoczności” opracowany na podstawie danych z Widoku aktywnego, czyli akredytowanego przez MRC rozwiązania Google do mierzenia widocznych wyświetleń. W całym cyklu przedstawimy kilkanaście technicznych sprawdzonych metod zwiększania widoczności reklam.

Z przewodnika dowiesz się, jak:

  • umożliwiać mierzenie widoczności,
  • optymalizować witryny pod kątem szybkości działania i czasu reakcji,
  • optymalnie rozmieszczać reklamy,
  • optymalnie wczytywać reklamy i treść.

Wydawcy i deweloperzy aplikacji na całym świecie mogą dziś bezproblemowo mierzyć widoczność bez dodatkowych kosztów dzięki technologii Widoku aktywnego Google wprowadzonej w usługach DoubleClick for Publishers, DoubleClick Ad Exchange, AdSense i AdMob. Porady z tego przewodnika pomogą Ci nie tylko zrozumieć współczynniki widoczności, ale i zoptymalizować witrynę lub aplikację tak, by wszystkie wyświetlenia były widoczne.

Porady i rekomendacje zostały przygotowane przez nasze zespoły ds. usług, których członkowie spędzili tysiące godzin, pomagając wydawcom i deweloperom poprawiać efekty ich działań reklamowych.

Pobierz infografikę poniżej: