Historia

Firma Honda nie poprzestaje na samej sprzedaży samochodów, ale wprowadza też kolejne innowacje w dziedzinie komfortu jazdy i korzyści dla świata. „Internavi pocket” to łatwa w obsłudze, przeznaczona na smartfony wersja systemu nawigacyjnego „Internavi” firmy Honda z dwukierunkową komunikacją. Chcieliśmy zapewnić kierowcom jeszcze większą satysfakcję z jazdy – możliwość nagrywania filmów z trasy.

Łatwa w obsłudze aplikacja do aparatu w telefonie, która uwiecznia przyjemność jazdy.

Ta bezpłatna aplikacja do aparatu w telefonie umożliwia łatwe uwiecznianie wspomnień z przejażdżki lub wycieczki samochodem oraz automatyczne przekształcanie ich w filmy drogi poprzez efektowną obróbkę końcową. Oprócz trybu automatycznego, który samoczynnie rejestruje obraz odpowiednio do czasu lub dystansu podróży, można też wybrać ręczne filmowanie. Stworzyliśmy strukturę, która w naturalny sposób ukazuje radość z jazdy i podróżowania, umożliwiając wszystkim użytkownikom dzielenie się swoimi filmami z trasy na Facebooku i w YouTube.

Wyniki

Tę aplikację pobrano już ponad trzy miliony razy, a zainteresowanie nią wcale nie słabnie. Została sklasyfikowana w sklepie App Store na pierwszym miejscu wśród najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji w Japonii, Korei Południowej, Makau i na Tajwanie oraz należy do pierwszej 100 najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji foto-wideo w 29 krajach. Aplikacja ta nie tylko wzbudziła duże zainteresowanie w prasie, ale i dotarła do wielu potencjalnych miłośników Hondy, przynosząc im nowy, osobisty sposób utrzymywania kontaktu z marką.