Ankiety konsumenckie Google to szybkie, niedrogie i dokładne narzędzie do badania rynku. Pozwalają podejmować świadome decyzje biznesowe dzięki informacjom uzyskiwanym z odpowiedzi ankietowanych użytkowników internetu. Użytkownicy biorą udział w ankietach, by zyskać dostęp do wysokiej jakości treści w internecie, a wydawcy tych treści otrzymują wynagrodzenie za każdą ich odpowiedź. Google automatycznie gromadzi i analizuje odpowiedzi, korzystając z prostego interfejsu online.

Szybkie. Utworzenie ankiety zajmuje kilka minut, a raporty, wykresy i dane dostarczane przez Google są dostępne prawie natychmiast.

Przystępne. Już od 0,10 USD za odpowiedź – to 1/10 kosztu badania o porównywalnej jakości.

Dokładne. Zapewniają istotne pod względem statystycznym, wartościowe, obszerne wyniki od prawdziwych użytkowników, a nie z tendencyjnych paneli.

Dane branżowe w obszarze satysfakcji klienta będą bezpłatnie zbierane i publikowane na bieżąco na platformie Harris Poll i Ankiet konsumenckich Google. Dzięki temu firmy dowolnej wielkości i z dowolnym budżetem mogą uzyskać odpowiedzi na takie same pytania i porównać wyniki z bezpłatną analizą. Więcej informacji.