Daha fazla bilgi alın

Tüketici İçgörüleri

Tüketiciler internette zaman geçirirken çeşitli cihazlar arasında geçiş de yaptıkları için, kullanıcı alışkalığını anlamak ve potansiyel müşterinin ilgisini çekmek için en uygun anı seçmek karmaşık bir hal alabiliyor. Biz de bu makaleler ile size farklı bakış açıları sunuyoruz.

Planlama Araçları

Digital Maturity Benchmark

Digital Maturity Benchmark

Veriye dayalı pazarlama stratejiniz nasıl sonuç veriyor? Dijital olgunluğunuzu belirleyin ve yol haritanızı bu doğrultuda oluşturun.

Test My Site

Test My Site

Çoğu mobil site ziyaretçilerin yarısını yükleme sırasında kaybediyor. Sitenizin ne kadar hızlı olduğunu öğrenin ve daha hızlı olabilmek için ihtiyacınız olan ipuçlarını edinin.

Google Trends

Google Trends

Tüketici arama davranışlarını ölçmek ve rekabet gücünüzle ilgili temel bilgiler edinmek için Google Trends'den faydalanın. Gerçek zamanlı bu kaynak ile net, renkli grafiklerle aramalarda gerçekleşen iniş çıkışları ve trendleri keşfedin.

Market Finder

Market Finder

Uluslararası pazarlama stratejilerinizde sizi bir adım öne taşıyacak olan Market Finder sayesinde artık her şey çok daha kolay. Reklamcılık çözümlerinin yanı sıra analiz ve ölçümlerin önemi de Market Finder sayesinde ön plana çıkıyor.