DoubleClick Dijital Pazarlama (DDM), ajansların ve reklamverenlerin, etkisi yüksek dijital pazarlama kampanyalarını daha etkin bir şekilde oluşturmasını, yönetmesini ve büyütmesini sağlayan entegre bir reklam teknolojisi platformudur. DDM, alıcıların birden fazla kanalda bütünsel kampanyalar yayınlamasına yardımcı olmak için dünyadaki en iyi çözümleri kullanımlarına sunar.

DoubleClick Yayıncı ürünleri, çevrimiçi reklamcılık fırsatları oluşturan ve satan şirketlere, envanter yönetimi ve reklam sunma çözümleri sağlar. Dünyanın en iyi yayıncıları ve uygulama geliştiricileri, çevrimiçi reklamcılık işleri için temel olarak DoubleClick ürünlerinden yararlanmaktadır. Reklam sunma, getiri yönetimi ve envanter çözümleri konusundaki engin bilgi birikimimizle sunduğumuz DoubleClick ürünleri, müşterilerin dijital medya stratejilerini daha kolay ve etkili bir şekilde uygulamalarına yardımcı olur.

Çözümlerimiz

DoubleClick Campaign Manager (DCM)

DoubleClick Campaign Manager (DCM), ajansların ve reklamverenlerin, dijital reklamcılık platformlarını tüm kapsamıyla yönetmelerine yardımcı olan bir reklam yönetimi ve reklam sunma çözümüdür. DFA; planlama, trafik işlemleri, hedefleme, reklam sunma, optimizasyon ve raporlamaya yönelik iş akışını kolaylaştırır. DFA; DoubleClick'in DoubleClick Search, DoubleClick Rich Media ve DoubleClick Ad Exchange'den oluşan, reklamverenlere yönelik dijital reklam yönetimi platformunun temelini oluşturur. Bu çözümler birlikte, ajansların ve pazarlamacıların en karmaşık çevrimiçi reklamcılık stratejileri konusunda dahi uzmanlaşmasına yardımcı olur.


DoubleClick Bid Manager

DoubleClick Bid Manager, Google tarafından sunulan yeni nesil bir talep tarafı platformudur (DSP). DoubleClick Bid Manager, Google'ın global altyapısı üzerine inşa edilmiştir ve DoubleClick Dijital Pazarlama'ya tam entegre şekilde çalışır. Ürün, ajansların ve pazarlamacıların, görüntülü medyayı birden fazla reklam borsasındaki tek bir platformdan gerçek zamanlı teklif verme özelliği ile daha etkili ve verimli bir şekilde satın almasını sağlayarak programlı satın almaya yeni bir soluk getirmektedir.


DoubleClick Rich Media

DoubleClick Rich Media, rich media reklamlarının üretimi, yönetimi ve raporlarının alınmasına yönelik uçtan uca bir sistemdir. DoubleClick Rich Media, sürecin başından sonuna, etkileşimden ve videodan tam anlamıyla yararlanarak yenilikçi ve başarılı çevrimiçi kampanyalar yayınlamayı kolaylaştırır.


DoubleClick Search

DoubleClick Search, Google'ın altyapısı üzerine inşa edilmiştir ve DoubleClick Dijital Pazarlama platformuna yerel olarak entegredir. Ürün; Google AdWords, Microsoft adCenter ve Yahoo Search Marketing'de büyük Arama Ağı kampanyalarını yönetmeyi daha hızlı ve kolay bir hale getirir.


DoubleClick Studio

DoubleClick Studio, reklam ve medya ajansları tarafından DoubleClick Rich Media reklam birimlerini oluşturmak ve yönetmek için kullanılan bir üretim ve iş akışı aracıdır. Reklam ajanslarının, rich media işlemlerini daha kolay yürütmelerini ve işlerin tamamlanma süreleri üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlar. DoubleClick for Advertisers'ı kullanan medya ajansları ve pazarlamacılar, DoubleClick Studio'yu kullanan reklam ajanslarıyla çalışırken trafik işlemlerine ve rich media reklamlarının yönetimine harcanan zamandan tasarruf edebilir.


DoubleClick Dijital Pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.google.co.uk/doubleclick/advertisers/ adresini ziyaret edin.


DoubleClick for Publishers (DFP)

DoubleClick for Publishers (DFP), yayıncıların maliyetleri azaltırken verimliliği artırmak için reklam yönetimini kolaylaştırmalarına yardımcı olan kapsamlı bir reklam sunma çözümüdür. DFP; verimli trafik yönetimi iş akışları, sağlıklı envanter yönetim ve tahmini, gelir optimizasyonu ve ayrıntılı raporlama özelliklerine sahiptir. Bu özellikleriyle, yayıncılara, dijital reklam envanterlerinin tamamında reklam yayını ve gelir optimizasyonu için eksiksiz bir araç seti sunar. Ürün ayrıca, bir yayıncının bugüne ve geleceğe ilişkin reklamcılık ihtiyaçlarının karşılanması için platform modülleri ile sorunsuzca özelleştirilebilmektedir.


DoubleClick Ad Exchange (AdX)

DoubleClick Ad Exchange (AdX), yayıncıların her görüntülü reklam gösteriminden tüm kanallarda en iyi şekilde yararlanmasını sağlar. Google Görüntülü Reklam Ağı da dahil olmak üzere başlıca talep kaynaklarının tamamına gerçek zamanlı erişim sunan tek reklam borsasıdır. AdX'in ayrıca DFP reklam sunma platformuna sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi, yayıncıların her gösterimden maksimum değer elde etmelerini kolaylaştırmaktadır.


Yayıncılar için DoubleClick Dijital Pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.google.com/doubleclick/publishers/ adresini ziyaret edin.