Google Analytics, işletmenizin tamamında kolayca kullanabileceğiniz güçlü bir web analizi ve mobil analiz çözümü sunar. Google'a özgü bir sadelikle tasarlanmış ve sektöründe lider olan araçlar, karar alıcılarınıza, pazarlama ve çevrimiçi reklamcılık girişimlerinin performansı ile YG'sini artırmak için ihtiyaç duydukları analizleri sağlar.

Çözümlerimiz

Çok Kanallı Ölçüm ve İlişkilendirme

Müşterileri sitenize hangi pazarlama kanallarının getirdiğini ve müşterilerin bir satın alma işlemi veya dönüşüm öncesinde markanızla nasıl etkileşimde bulunduğunu öğrenin. İlişkilendirme modelleme ile analizi daha da derinleştirerek her bir pazarlama kanalına değer atayın.


Sosyal Medya Analizi

İnternet sosyal bir ortamdır. Sosyal medya programlarınızın başarısını ölçmek için Google Analytics'ten yararlanabilirsiniz. Ziyaretçilerin sitenizdeki paylaşımı özellikleriyle (Google +You can analyse how visitors interact with düğmesi gibi) nasıl etkileşimde bulunduğunu ve içeriğinizle farklı platformlarda nasıl ilişki kurduğunu analiz edebilirsiniz.


Mobil Analiz

Google Analytics, mobil kullanımın siteleriniz, içeriğiniz ve işletmeniz üzerindeki etkisini ölçmenize yardımcı olur. Ayrıca, mobil uygulamalar geliştiriyorsanız Google Analytics'in iOS ve Android için sunduğu Yazılım Geliştirme Kitleri sayesinde, uygulamanızın kullanımına ilişkin ölçümler yapabilirsiniz.


Yeniden Pazarlama ve Reklamcılık Analizi

Site etkinliğiniz ile sosyal medya, mobil, Arama Ağı ve görüntülü reklamlarınızın performansı arasında bağlantı kurarak reklamlarınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun. Zengin analizlere ulaşın ve İnternet genelinde kullanıcılarınızla alakalı reklamlar paylaşmak için Yeniden Pazarlamayı kullanın.


Google Analytics Premium

Google Analytics Premium'da daha fazla veri, esneklik ve 7/24 destek mevcuttur. Ürün, Google Analytics'ten beklediğiniz güç ve kolaylığı aynen sunması dışında, Google Analytics'in üstün yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan ekstra özelliklere de sahiptir. Bunların hepsine öngörülebilir bir yıllık sabit ücret karşılığında erişirsiniz.


İçerik Analiz ve Denemeleri

Google Analytics'teki İçerik raporları ve İçerik Denemelerinden yararlanarak sitenizdeki en iyi içeriği bulun ve gizli hazineleri ortaya çıkarmak için testler uygulayın. Kullanıcıların her bir sayfayı ne sıklıkta ziyaret ettiğini, sitenizde ne kadar zaman geçirdiğini ve ne sıklıkta dönüşüm gerçekleştirdiğini öğrenin. Dönüşüm oranlarını iyileştirmek için denemeler yapın.


Google Analytics hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.google.com/analytics/ adresini ziyaret edin.