Muazzam bir erişim sunan, dünyanın en büyük ağı konumundaki Google Görüntülü Reklam Ağı ile tanışın. Tüm cihazlar ve medya platformlarında sunulan Google görüntülü reklamları, yerleşim hedefleme, içeriğe dayalı hedefleme ve kitle hedefleme araçlarının etkili bir kombinasyonuna sahiptir. Bu kombinasyon, kitlenizi bulmanıza, kitlenize erişmenize ve onlarla her zaman olduğundan daha verimli bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

The Google Display Network

Nedir?

Google Görüntülü Reklam Ağı, dünyanın lider görüntülü reklam ağı konumundadır. Dünyadaki İnternet kullanıcılarının %90'ından fazlasına ulaşan Google Görüntülü Reklam Ağı'nda her ay 1 milyardan fazla kullanıcıya 1 trilyonun üzerinde gösterim sunulur. Ağın sunduğu esnek reklam biçimleri, potansiyel müşterilerle nerede olurlarsa olsunlar etkileşimde bulunmanıza olanak tanır. Ayrıca, Google Görüntülü Reklam Ağı'na özgü güçlü yerleşim hedefleme, içeriğe dayalı hedefleme ve kitle hedefleme kombinasyonu, kitlenizi bulmanıza, kitlenize erişmenize ve onlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

Neden kullanmalısınız?

Kampanyalarınızı farklı cihazlara kolayca yayarak web'in her yanındaki belirli kitlelere erişin. İster marka ister performans hedefleriniz olsun, ister yerel ister bölgesel ya da global bir işletmeye sahip olun, harcadığınız her kuruşun karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayacak ölçek ve araçlar Google Görüntülü Reklam Ağı'nda mevcuttur.

Ayrıntılar

  • Müşterilerinize tüm ekranlarda (mobil cihazlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar) doğru zamanda erişin
  • Markanızı tanıtmak için bir dizi ilgi çekici reklam biçiminden yararlanın
  • Mesajınızı hedef kitlenizle buluşturarak talep oluşturun
  • En iyi sonuçları almaya yönelik çeşitli araçlar yardımıyla manuel veya otomatik optimizasyon uygulayın

Ürün tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.google.co.uk/ads/displaynetwork/ adresini ziyaret edin.
Temsilcinizle iletişime geçerek hemen kullanmaya başlayın.