Burberry, kullanıcılar için çok katmanlı bir video yolculuğu oluşturdu. Önemli noktaları vurgulayan, göz alıcı şekilde hazırlanmış 3:00 dakikalık bir videoya erişen kullanıcılar, daha sonra Bilgi Kartlarını kullanarak öykünün bir boyutundan diğerine sorunsuzca geçip daha fazla web, video ve sosyal medya içeriğine erişebiliyor.

Burberry'nin Bilgi Kartlarını yaratıcı ve farklı bir biçimle kullanması sayesinde, hayranları defilenin ilgi alanlarına uygun hale getirilmiş daha derin ve kişisel bir versiyonuna erişebildi.

Burberry S/S15 Defilesinde Öne Çıkanlar videosu, sezonun esin kaynaklarının, defile müziğinin, defilede kullanılan görünümlerin ve konukların oturdukları yerden gösterdikleri tepkilerin arkasındaki öyküleri anlatır. Bu büyük anlar, videodaki 5 atlama noktasıyla temsil edilir. Bu noktaların her biri, kullanıcıların dikkatini Bilgi Kartlarına çeken, özel olarak oluşturulmuş animasyonlarla belirtilir. Kullanıcılar, alakalı içeriğin yeni katmanlarını görmek için Bilgi Kartlarını tıklayarak açabilir.