Alıcılar için Programatik Doğrudan rehberi

İndir
Haziran 2016

Programatik Doğrudan, dijital reklamcılığın en hızlı büyüyen alanlarından biridir. Bu rehber, Programatik Doğrudan'ı anlaşılır bir şekilde tanımlamak ve temel anlaşma türlerini açıklamak üzere tasarlanmıştır. Böylece, kampanyalarınız için en iyi yaklaşımı güvenle seçebilirsiniz.

Programatik Doğrudan, dijital reklamcılığın en hızlı büyüyen alanlarından biridir. Sadece ABD'de, programatik olarak harcanan her iki dolardan biri şu anda doğrudan sunulan anlaşma üzerinden yayınlanmaktadır. Bu yeni yaklaşım, geleneksel rezervasyonlardaki kontrol olanağını sunarken aynı zamanda programatik satın almanın getirdiği verimlilik, hedefleme ve erişim imkanını sağladığından, hem alıcılar hem de satıcılar tarafından benimsenmiştir.

Doğrudan sunulan anlaşmaların yaygın bir şekilde benimsenmesine rağmen, alıcılardan kampanyaları için Programatik Doğrudan'ı en etkili şekilde nasıl kullanacakları konusunda sorular almaya devam ediyoruz. Örneğin, farklı senaryolarda hangi anlaşma türünün uygun olacağını öğrenmek istiyorlar.

Bu rehber, Programatik Doğrudan'ı anlaşılır bir şekilde tanımlamak ve temel anlaşma türlerini açıklamak üzere tasarlanmıştır. Böylece, kampanyalarınız için en iyi yaklaşımı güvenle seçebilirsiniz.

Programatik Video Analiz Raporu