Google Tüketici Anketleri, İnternet kullanıcılarına anket soruları yönelterek işle ilgili bilinçli kararlar almanıza yardımcı olan hızlı, uygun fiyatlı ve hatasız bir pazar araştırması aracıdır. Kullanıcılar, web genelindeki kaliteli içeriğe erişmek için anket sorularını yanıtlarken içerik yayıncıları da kullanıcıları yanıt verdikçe ödeme alır. Google, yanıtları, basit bir çevrimiçi arayüz üzerinden otomatik olarak bir araya getirir ve analiz eder.

Hızlı. Anketlerinizi dakikalar içinde oluşturun ve Google tarafından neredeyse anlık sağlanan raporlara, grafiklere ve analizlere erişin.

Uygun Fiyatlı. Yanıt başına 0,10 ABD dolarından başlayan ücretler; benzer kalitedeki bir araştırmanın maliyetinin 10'da 1'i.

Doğru. Taraflı gruplardan değil gerçek kullanıcılardan, geniş ölçekte, istatistiksel olarak anlamlı ve geçerli sonuçlar alın.

Harris Poll ve Google Tüketici Anketleri platformu aracılığıyla devamlı ve ücretsiz olarak, Müşteri Memnuniyeti alanında sektörel karşılaştırma ölçütleri toplanır ve sunulur. Bu, boyutu ve bütçesi ne olursa olsun tüm şirketlerin, işleri için aynı anket sorularına yanıt aramasına ve sonuçlarını ücretsiz karşılaştırma ölçütleriyle kolayca kıyaslamasına olanak tanır. Daha Fazla Bilgi Edinin.