Görüntülü reklam kampanyalarınızın, reklam sektörünün geri kalanındaki görüntülü reklam kampanyaları karşısındaki durumunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Ya da farklı reklam biçim ve boyutlarının performansının birbiriyle karşılaştırıldığında nasıl olduğunu mu öğrenmek istiyorsunuz? Tıklama oranı, etkileşim oranı ve süresi, genişletme oranı ve video tamamlama sayısı gibi güncel sektörel karşılaştırma ölçütlerine ulaşın. Verileri ülkeye, sektöre, reklam boyutu ve reklam biçimine göre bölümleyebilir ve harita, anlık veri görüntüsü veya trendler şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

Biliyor muydunuz?

  • Kullanıcılar artık her zaman olduğundan daha sık ve daha uzun süre katılım ve etkileşimde bulunuyor. Etkileşim oranı ve süresi, katılım oranı ve süresi ve video tamamlama sayısı metriklerinin tamamında artış var.
  • Tıklama sayıları ve etkileşim oranları, reklam boyutu ile yakından ilişkili. Reklam boyutu büyüdükçe etkileşimde bulunan kullanıcı sayısı artıyor.
  • Farklı reklam biçimlerinin farklı kampanya hedefleri için daha uygun olduğu görülüyor. Genişleyen biçimler daha yüksek etkileşim oranlarına, sayfa içi biçimler ise daha yüksek etkileşim sürelerine yol açıyor.

Başka faydalı analizlere ulaşmak için aracı ziyaret edin. Aşağıdaki resmi tıklayın: