Planlama Araçları

Tüketici trendlerini ve içgörülerini keşfetmenize yardımcı olan Google araçları ile dijital pazarlama stratejilerinizi belirleyin ve güçlendirin.

Digital Maturity Benchmark

Digital Maturity Benchmark

Veriye dayalı pazarlama stratejim nasıl sonuç veriyor? Yol haritamı dijital olgunluk doğrultusunda oluşturmak istiyorum.

Test My Site

Test My Site

Çoğu mobil site ziyaretçilerin yarısını yükleme sırasında kaybeder. Sitenizin ne kadar hızlı olduğunu görün ve daha hızlı olabilmeniz için ipuçları edinin.

Consumer Barometer

Consumer Barometer

45'ten fazla ülkede ve 10 ürün kategorisinde, çevrimiçi kaynakların değerlendirmeden satın alma aşamasında kadar uzanan tüketici yolculuğu üzerindeki rolü hakkında bilgi edinin.

Google Trends

Google Trends

Tüketici arama davranışını ölçmenize ve rekabet gücünüzle ilgili temel bilgiler edinmenize yardımcı olmak için gerçek zamanlı bir kaynak. Net, renkli grafiklerle iniş çıkışları ve trendleri görün.

Display Benchmarks

Display Benchmarks

Görüntülü reklam kampanyalarınız için güncel endüstri değerlendirmeleri edinin. Ülkeye, sektöre, reklam boyutuna ve reklam biçimine göre filtreleyin.

Shopping Insights

Shopping Insights

6000'den fazla ürün ve hizmet için, arama hacmi verileriyle trendleri şehir, bölge ve sezona göre ölçmenize yardımcı olacak güçlü bir araç.

Market Finder

Market Finder

Uluslararası pazarlama stratejilerinizde sizi bir adım öne taşıyacak olan Pazar Bulucu sayesinde artık her şey çok daha kolay. Reklamcılık çözümlerinin yanı sıra analiz ve ölçümlerin önemi de Pazar Bulucu sayesinde ön plana çıkıyor.