Dijital Planlama Araçları

Tüketici trendlerini ve içgörülerini keşfetmenize yardımcı olan Google araçları ile dijital pazarlama stratejilerinizi belirleyin ve güçlendirin.

Masterful Mobile Web

Kusursuz bir web sitesi nasıl görünmeli? Popüler markalar kullanıcı deneyimi konusunda nasıl uzmanlaşıyor? Pürüzsüz ve etkileşimi yüksek mobil deneyimler sunmak için size yol gösterecek önerileri keşfedin.

Digital Maturity Benchmark

Veriye dayalı pazarlama stratejiniz nasıl sonuç veriyor? Dijital olgunluğunuzu belirleyin ve yol haritanızı bu doğrultuda oluşturun.

Test My Site

Çoğu mobil site ziyaretçilerin yarısını yükleme sırasında kaybediyor. Sitenizin ne kadar hızlı olduğunu öğrenin ve daha hızlı olabilmek için ihtiyacınız olan ipuçlarını edinin.

Google Trends

Tüketici arama davranışlarını ölçmek ve rekabet gücünüzle ilgili temel bilgiler edinmek için Google Trends'den faydalanın. Gerçek zamanlı bu kaynak ile net, renkli grafiklerle aramalarda gerçekleşen iniş çıkışları ve trendleri keşfedin.

Consumer Barometer

45'ten fazla ülkede 10 ürün kategorisinde, online kaynakların değerlendirmeden satın alma aşamasında kadar uzanan tüketici yolculuğu üzerindeki rolü hakkında bilgi edinin.

Market Finder

Uluslararası pazarlama stratejilerinizde sizi bir adım öne taşıyacak olan Market Finder sayesinde artık her şey çok daha kolay. Reklamcılık çözümlerinin yanı sıra analiz ve ölçümlerin önemi de Market Finder sayesinde ön plana çıkıyor.

Display Benchmarks

Görüntülü reklam kampanyalarınız için güncel sektör değerlendirmeleri hakkında bilgi edinin. Ülke, sektör, reklam boyutu ve reklam biçimine göre filtreleme yapabilirsiniz.

Shopping Insights

6000'den fazla ürün ve hizmet için, arama hacmi verileriyle trendleri şehir, bölge ve sezona göre ölçmenize yardımcı olacak bu güçlü araçtan faydalanın.