Dijital Pazarlama Araçları

Bu araçlar markanızın pazarlama, web performansı, analiz ve dijital deneyim gibi alanlarda daha iyi sonuçlar elde etmesine yardımcı olmak için tasarlandı. İhtiyaçlarınızla eşleşen araçları bulmak için aşağıdaki kullanım alanlarından birini seçin.

Masterful Mobile Web

Kusursuz bir web sitesi nasıl görünmeli? Popüler markalar kullanıcı deneyimi konusunda nasıl uzmanlaşıyor? Pürüzsüz ve etkileşimi yüksek mobil deneyimler sunmak için size yol gösterecek önerileri keşfedin.

Digital Maturity Benchmark

Veriye dayalı pazarlama stratejiniz nasıl sonuç veriyor? Dijital olgunluğunuzu belirleyin ve yol haritanızı bu doğrultuda oluşturun.

Test My Site

Çoğu mobil site ziyaretçilerin yarısını yükleme sırasında kaybediyor. Sitenizin ne kadar hızlı olduğunu öğrenin ve daha hızlı olabilmek için ihtiyacınız olan ipuçlarını edinin.

Google Trends

Tüketici arama davranışlarını ölçmek ve rekabet gücünüzle ilgili temel bilgiler edinmek için Google Trends'den faydalanın. Gerçek zamanlı bu kaynak ile net, renkli grafiklerle aramalarda gerçekleşen iniş çıkışları ve trendleri keşfedin.

Market Finder

Uluslararası pazarlama stratejilerinizde sizi bir adım öne taşıyacak olan Market Finder sayesinde artık her şey çok daha kolay. Reklamcılık çözümlerinin yanı sıra analiz ve ölçümlerin önemi de Market Finder sayesinde ön plana çıkıyor.

Shopping Insights

6000'den fazla ürün ve hizmet için, arama hacmi verileriyle trendleri şehir, bölge ve sezona göre ölçmenize yardımcı olacak bu güçlü araçtan faydalanın.