Google 360 Online Eğitim Serisi

Nisan 2020

İçinde bulunduğumuz belirsiz zamanlarda hızla değişen pazar ve müşteri dinamiklerine en etkili şekilde yanıt vermenize yardımcı olmak amacıyla sizler için online bir eğitim serisi tasarladık. Google 360 Online Eğitim Serisi’ne katılmak ister misiniz?

15 Nisan’da başlayacak ve 29 Nisan’a kadar sürecek olan bu eğitim serimiz dahilinde, sizler ve işletmelerinize yararlı olduğunu düşündüğümüz konuları kapsayan 3 online eğitimden oluşan oturumlar sunacağız. İşletmenizi online kanala taşımanız için faydalanabileceğiniz Google çözüm önerilerinden YouTube'da etkileşime geçmek istediğiniz kitleye ulaşmanızı ve etkin kampanyalar yürütmenize yardımcı olacak bilgilere bu dönemde ihtiyacınız olan pek çok konuya değineceğiz.

Bu sayfada etkinliğe dair daha detaylı bilgiye erişin ve etkinliğe katılın.

Google'dan en güncel veri ve içgörüleri edinmek için Think with Google bültenine abone olun: Şimdi abone ol

Etkinlik sonrası göz atabileceğiniz içerikler


Daha iyi hikayeler anlatmak ve daha etkili reklamlar oluşturmak için hikaye yapısı modellerinden yararlanmaya ilişkin yeni bir araştırma

"İnsanların durup izleyeceği bir reklamı nasıl hazırlarım?" Bu kısa videoda, reklam öğesi optimizasyonuna ilişkin dört fırsatı sizlerle paylaşıyoruz. Tüyoları alın ve içeriğinizle hemen denemeler yapmaya başlayın.Koronavirüs sürecinde işletmenize yardımcı olabilecek içgörüler ve kaynaklar

Bu öngörülemeyen, dinamiklerin sürekli değiştiği dönemde en çok da doğru kaynaklara ve anlık içgörülere ihtiyacımız var. Yanıtlardan çok sorularla karşılaştığımız bugünlerde işletmenize fayda sağlayabilecek araçlar, stratejik içgörüler ve kaynaklarla size yardımcı olmak istiyoruz.

Video reklam öğelerinizin performansı artırmasını nasıl sağlarsınız?