Alışverişin Geleceği

Ocak 2015

Hikaye

 Topman müşterileri, özel stilistlerle görüşmeler düzenleyerek kendi evlerinin rahatlığında gerçek zamanlı moda önerileri alma konusuna giderek daha fazla ilgi gösteriyordu. Markanın karşılaştığı zorluk, İnternet'te mağazada sunulanla aynı düzeyde bir hizmet sunmaktı. Moda uzmanlarından oluşan bir ekibi bulunan Topman, alışveriş deneyimini kolaylaştırarak ve müşterilerine en yeni trendleri sunarak daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak için Kişisel Alışveriş programını başlattı.

Kişisel Alışveriş sayesinde, ilgili müşteriler web sitesi veya uygulama üzerinden video sohbet randevusu alabiliyor. Stilistlerin onlara daha kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmasına yardımcı olmak için, randevularından önce en çok beğendikleri Topman stillerini ve trendlerini işaretleyebiliyorlar. Müşteriler randevudan sonra, tıpkı normal çevrimiçi alışverişlerde olduğu gibi, seçtikleri ürünleri alabilecekleri Topman sitesine geri yönlendiriliyor.

shopping campaigns 3

"Kendi evinizin rahatlığında kişisel alışveriş"

Topman, stilistleri tanıtmak için Google+ sayfasında animasyonlu GIF'leri kullandı. Lansman ile aynı zamana denk gelecek şekilde, TV sunucusu Nick Grimshaw ve kişisel alışveriş ekibiyle bir Canlı Hangout düzenledi. Topman'ın Google+ topluluğu, müşterilerine en güncel bilgileri sunabilmek için markanın haberlerini ve moda trendlerini paylaşmaya devam ediyor.

Shopping campaign 01

Sonuçlar

  • 200,000 Yeni Google+ takipçisi
Mükemmel bir kullanıcı deneyimi oluşturun