Sıra Dışı Audi TT Broşürü

Haziran 2015

 

Hikaye

Audi'nin yeni göz alıcı TT modelinde bulunan "sanal kokpit", sürücünün deneyimini geliştirmek için tasarlanmış dijital bir kontrol paneli sunuyor. Audi, müstakbel müşterilere ilham vermek ve onları sürücü koltuğuna oturma deneyimine bir adım daha yaklaştırmak için, müşteri yolculuğunda önemli bir temas noktası olan geleneksel satış broşürüne yeni bir soluk getirdi. Zenginleştirilmiş gerçeklik sayesinde potansiyel müşteriler, uygulamayı başlatıp akıllı telefonlarını broşürün üzerine bıraktıktan sonra sayfadaki etkin noktalara dokunarak ekranda gezinebiliyor. Kullanıcılar ayrıca arabayı yapılandırabiliyor ve deneme sürüşü talebinde bulunabiliyor.

audi-tt-brochure-hack_campaigns_5

Audi, iletken baskı teknolojisinden yararlanarak geleneksel satış broşürünü akıllı yüzeye dönüştürdü ve dokunsal geri bildirimler almayı başardı. Yerleşik Bluetooth çipi, sayfa ile kullanıcının telefonu arasında sorunsuz bir deneyim sağlıyor ve sayfanın aldığı her dokunuşu, zengin bir ürün tanıtımına dönüştürüyor.

audi-tt-brochure-hack_campaigns_01_5

Sonuçlar

Sıra Dışı Audi TT Broşürü, sanal ve gerçek dünyalar arasındaki farkı kapatırken gerçek bir değer ortaya koydu ve Audi'nin müşterilerle deneysel doğrudan pazarlama aracılığıyla etkileşimde bulunma biçimini baştan aşağı değiştirdi.

İlk

Zenginleştirilmiş gerçeklik broşürü

15

Keşfedilebilecek kokpit modları

75

Yapılandırılabilir seçenekler

Kâr Odaklı Pazarlamacılara Yönelik Kontrol Listesi