"ŞU ANDA İHTİYACIM VAR AMA İŞTEYİM" ANLARI

Temmuz 2016

Nermin alerji reçetesini evde unutmuştu. Ofiste telefonlar ve e-postalarla uğraşırken bir ara eczaneye yeni ilaç siparişi vermesi gerekiyordu. Akıllı telefonu sayesinde tek düğmeye basarak ilaç siparişini verdi ve tüm günü hapşırarak geçirmek zorunda kalmadı.

İnsanların işletmelerle etkileşimde bulunma yolları konusunda farklı tercihleri var. Akıllı telefon uygulamaları, sadık müşteriler için tekrar alışveriş yapmak veya işlemleri hızla tamamlamak, üstelik bunları bir web sitesine gitmeden, telefonda beklemeden veya sıraya girmeden yapmak açısından ideal araçlar. Pazarlamacılar en yaygın tüketici ihtiyaçlarına cevap veren, kullanımı kolay ve akıcı uygulamalar geliştirmelidir. Bunu yapmak için, aradığını bulma, yorumları okuma, formları doldurma, ürünleri karşılaştırma, yeni alışveriş yapma veya ödeme seçeneklerini güncellemenin tüketiciler açısından ne kadar kolay olduğu gibi noktaları göz önünde bulundurun.


"İnternet bağlantılı akıllı telefon kullanıcılarının %28'inin, ihtiyaçlarını kısa sürede karşılamayan bir mobil site veya uygulamaya sahip bir şirketten gelecekte alışveriş yapma olasılıkları daha düşüktür."
TÜM İHTİYAÇLARIMIZI KARŞILIYOR MU ANLARI