Google Partners ile Perakende İpuçları

Nisan 2020

İçinde bulunduğumuz belirsiz zamanlarda perakende sektöründe hızla değişen pazar ve müşteri dinamiklerine en etkili şekilde yanıt vermenize yardımcı olmak amacıyla Retail Partner ajansları için online bir webinar gerçekleştirdik. Google’ın kendi uzmanları tarafından verilecek bu webinarda seçili partner ajansları kategori yönetiminde değişen trendler, Google Alışveriş reklamları ile ilgili faydalı pratikler ve gelişmiş feed yönetimiyle ilgili konular hakkında bilgi oldu.

7 Mayıs'ta gerçekleşen Google Partners ile Perakende eğitimine dair daha detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Google'dan en güncel veri ve içgörüleri edinmek için Think with Google bültenine abone olmayı unutmayın: Şimdi abone ol

Etkinlik sonrası göz atabileceğiniz içerikler


Koronavirüs sürecinde işletmenize yardımcı olabilecek içgörüler ve kaynaklar

Bu öngörülemeyen, dinamiklerin sürekli değiştiği dönemde en çok da doğru kaynaklara ve anlık içgörülere ihtiyacımız var. Yanıtlardan çok sorularla karşılaştığımız bugünlerde işletmenize fayda sağlayabilecek araçlar, stratejik içgörüler ve kaynaklarla size yardımcı olmak istiyoruz.


Dünyanın dört bir yanındaki çeşitli toplulukların koronavirüs salgını konusundaki endişe ve görüşlerini dile getirdiği bu dönemin, her ölçekten perakendeci ve hizmet sundukları müşteriler açısından benzeri görülmemiş zorluklar içerdiğinin farkındayız. Yararlı bilgiler sunarak alışveriş yapanlara destek olmanız şu anda her zamankinden daha önemli. Bu dinamik ortamda yolunuzu bulmanıza yardımcı olabilecek, perakende sektörüne yönelik bazı stratejileri ve önerileri sizlerle paylaşıyoruz.


Veriye dayalı iletişimin sektördeki yansımalarını, değişen tüketici alışkanlıklarının perakende sektöründeki etkisini ve Türkiye pazarına katılan yeni oyuncularla geleceğin nasıl şekilleneceğini Cem Boyner’den dinliyoruz.Çok kanallı perakendecilikte dönüşümü tetikleyen 4 kilit bileşen